Zarząd Scandinavian Express Poland Sp. z o.o. podjął decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą SOLOPLAN – dostawcą oprogramowania dla transportu, spedycji i logistyki CarLo®.

Inwestycja w nowy system to kolejny krok w kierunku doskonalenia jakości i terminowości realizowanych zleceń. Przyjęty przez Scandinavian Express model działania, który zakłada m.in. wiodące na rynku czasy dostaw przesyłek drobnicowych na Skandynawię – wymaga solidnego wsparcia systemowego i informatycznego.

Dokonując wyboru systemu firmy SOLOPLAN zamierzamy usprawnić działanie naszej firmy w taki sposób, aby cel jakim jest sukces naszych Klientów mógł być pełniej realizowany, a nasi pracownicy byli w stanie szybciej i skuteczniej obsługiwać zlecenia spełniając nawet najbardziej wygórowane wymagania naszych Partnerów” – mówi Ewa Duks-Szymańska Prezes Zarządu Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.

Scandinavian Express kupuje system SOLOPLAN
Na zdjęciu :Ewa Duks-Szymańska Prezes Scandinavian Express, Krzysztof Suchoński Sales Director Poland, Patryk Szymański Wiceprezes Scandinavian Express

Wdrożenie nowego systemu Scandinavian Express planuje na początku przyszłego roku, tak aby wykorzystać jego rozwiązania i atuty już w trakcie trwającego sezonu zimowego.