Nasze wartości

Szacunek

Szacunek jest podstawową wartością w naszej kulturze biznesowej, w której wierzymy w wyrażanie opinii opartych na faktach i obowiązek uczenia się na błędach. Dążymy do doskonałości, szanując wzajemne kompetencje i wspierając się jako zespół. Punktualność, tolerancja i wzajemne wsparcie są integralną częścią naszej kultury.

Otwartość umysłu

W naszej kulturze biznesowej wysoko ceniona jest otwartość umysłu, w której priorytetem jest przejrzystość we wszystkich naszych interakcjach. Wierzymy w uczciwą komunikację, terminowe przekazywanie informacji zwrotnych, przy jednoczesnym uznawaniu i celebrowaniu wkładu. Nasze integracyjne środowisko sprzyja ciągłej nauce i rozwojowi.

Zaangażowanie

Jako firma stawiamy na zaangażowanie, w którym pracownicy biorą odpowiedzialność za swoją pracę, przekraczają oczekiwania i koncentrują się na osiąganiu wyników. Przyjmujemy proaktywny i innowacyjny sposób myślenia, nieustannie wykraczając poza naszą strefę komfortu, aby zapewnić doskonałość we wszystkich aspektach naszej pracy.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność jest podstawową wartością w naszej kulturze biznesowej, w której poszczególne osoby biorą odpowiedzialność za swoje obszary działania, decyzje, porządek w miejscu pracy i własność firmy. Wspieramy proaktywne i odpowiedzialne otoczenie, dając naszemu zespołowi możliwość przyczynienia się do naszego wspólnego sukcesu.

Korzyści

null

Zdrowie i dobre samopoczucie

Priorytetowo traktujemy dobre samopoczucie pracowników, zapewniając im prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świeże owoce i gazowaną/niegazowaną wodę w miejscu pracy.
null

Rozwój osobisty

Ludzie w SCNEX mają możliwość finansowania zajęć sportowych. Możemy otrzymać dofinansowanie do szkoleń/kursów, aby rozwijać nasze kompetencje.
null

Środowisko pracy

Oferujemy spotkania integracyjne, kawę/herbatę, miejsca parkingowe i świadczenia socjalne w naszym miejscu pracy, promując współpracę zespołową i dobre samopoczucie pracowników.

Dlaczego SCNEX?

  1. Przejrzyste warunki zatrudnienia: Nasz proces rekrutacji opiera się na jasnych i zdefiniowanych zasadach, a decydującymi czynnikami są doświadczenie, wiedza i kompetencje. Nie oczekujemy od kandydatów ujawniania informacji niejawnych lub danych osobowych klientów od ich poprzedniego pracodawcy, a nasza decyzja o ich zatrudnieniu nie opiera się na takich informacjach.
  2. Jasna ścieżka kariery: Niezależnie od stanowiska, każdy pracownik ma równe szanse zarobku i awansu w oparciu o swoją pracowitość, sumienność, rzetelność i wkład w rozwój firmy. Cenimy wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie pracowników w osiąganie wspólnie ustalonych celów.
  3. Partnerstwo, otwartość i uczciwość: Nasza firma działa na zasadzie partnerstwa, opowiadając się za swobodą w kształtowaniu konstruktywnych pomysłów i opinii. Pracownicy są zachęcani do przedstawiania pomysłów lub sugestii bezpośrednio zarządowi, a w naszej firmie nie ma zamkniętych drzwi.
  4. Samorozwój: Wspieramy naszych pracowników w podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu dalszej wiedzy poprzez cykliczne szkolenia wewnętrzne, regularne lekcje języka angielskiego oraz możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach poza firmą.
  5. Dobre samopoczucie pracowników: Dbamy o zdrowie i kondycję naszego zespołu, zapewniając w pełni opłacaną prywatną opiekę zdrowotną dla każdego pracownika i częściowo finansując karty fitness, aby pomóc im pozostać w dobrej formie. Mamy również własną drużynę biegaczy, promującą zdrowy tryb życia wśród naszych pracowników.

 

Program szkoleń dla absolwentów

A co jeśli studiujesz i chciałbyś zdobyć doświadczenie? Jeszcze nie wszystko stracone! Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i wprowadzimy Cię w tajniki biznesu TFL. Zapomnij o parzeniu kawy lub nauce obsługi kserokopiarki podczas pracy z nami. Dowiesz się, jak działają poszczególne działy, zdobędziesz doświadczenie i poszerzysz horyzonty.

Jesteśmy szczególnie zainteresowani współpracą ze studentami kierunków skandynawistycznych i logistycznych.

Chcielibyśmy cię poznać

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI