FLOTA SCNEX

Bezpieczeństwo

Dbamy o ochronę Twojego ładunku, wyposażając nasze zestawy w pasy i łańcuchy zabezpieczające, podkładki, belki oraz narożniki chroniące przed uszkodzeniami delikatnych towarów lub niestabilnych ładunków. Ponadto nasi kierowcy przechodzą regularne programy szkoleniowe w celu zwiększenia kompetencji w zakresie prowadzenia pojazdów.

Niezawodność

Nasza flota objęta jest specjalnymi kontraktami serwisowymi, dzięki którym mamy gwarancję czasu naprawy i priorytetowej obsługi w rozbudowanej sieci europejskich i skandynawskich punktów serwisowych (VOLVO, SCANIA) oraz pojazdy zastępcze w sytuacjach awaryjnych.

Eco

Twoje towary są wyjątkowo bezpieczne, ponieważ nasze ciągniki EURO 5 i EURO6 są wyposażone w system iSAVE, który znacznie zmniejsza zużycie paliwa. Na żądanie dostarczamy raporty dotyczące śladu węglowego. Każdego dnia staramy się dbać o środowisko naturalne.

Czas rzeczywisty

Do dyspozycji jest ponad 100 zestawów drogowych. Wszystkie wyposażone w komputery pokładowe z systemem Transics i skanerami. Każdy kierowca korzysta z aplikacji mobilnej. Możesz zdalnie uzyskać dostęp do pełnych informacji o tym, gdzie znajdują się Twoje towary i kiedy dotrą na miejsce w czasie rzeczywistym!

Rodzaje floty

kliknij na zdjęcie poniżej, aby zobaczyć szczegóły

Flota General Cargo
Flota Prefab Cargo
Flota Project Cargo

Chcielibyśmy cię poznać

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI