Magazyn i Dystrybucja

Twoje produkty mogą być bezpiecznie składowane w naszym wyjątkowym magazynie, który jest przeznaczony zarówno dla towarów ponadgabarytowych i niestandardowych, jak i produktów paletyzowanych i niepaletyzowanych. Świadczymy kompleksowe usługi takie jak: magazynowanie, pakowanie, etykietowanie, dystrybucja oraz obsługa kontenerów (formowanie i rozformowywanie). W każdej chwili jesteśmy gotowi do przeładunku towarów zarówno suwnicą, jak i zwykłym dźwigiem.

null

Cross-dock

Towary naszych klientów obsługiwane są z wykorzystaniem węzła przeładunkowego i doku zewnętrznego, zadaszonego placu przeładunkowego oraz wydzielonej części wewnętrznej magazynu.
null

Składowanie

Paletyzowane, powierzchniowe, niestandardowe i ponadgabarytowe produkty są składowane w naszym wyjątkowym magazynie. Konstrukcja nie posiada słupów nośnych, co umożliwia swobodne rozmieszczenie oddzielnych obszarów składowania.
null

Obsługa kontenerów

Kompleksowe formowanie i rozformowywanie przesyłek kontenerowych, w tym dostawa z i do portów.
null

Konsolidacja

Konsolidacja i dekonsolidacja przesyłek, pakowanie, etykietowanie, kompleksowe przygotowanie asortymentu do wysyłki.
null

Co-packing

Usługi pakowania, przepakowywania i wymiany opakowań dostosowane do procesów logistycznych.
null

Dystrybucja

Dystrybucja towarów z magazynu zgodnie z wymaganiami klienta, w tym nasza własna flota z samochodami solo z podnośnikiem.

Miejsca do składowania

Magazyn

Oddzielne obiekty (o łącznej powierzchni 3300 m2) dają możliwość wydzielenia składowania towarów, np. żywności i chemikaliów. Obszar magazynowy SCNEX prowadzi operacje takie jak przeładunek, układanie naczep, formowanie i rozformowywanie kontenerów.

Obsługa 24/7

Nasze wmagazyny o wysokim standardzie bezpieczeństwa są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym dok załadunkowy i zadaszony plac załadunkowy. Wszystkie obiekty są monitorowane 24/7.

Lokalizacja

Magazyny znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do: obwodnicy Trójmiasta, autostrady A1, międzynarodowego lotniska, portów, baz promowych i kontenerowych, co ogranicza czas tranzytu.

Chcielibyśmy cię poznać

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI