Transport Szwecja

Jak przewieźć Twój ładunek do Skandynawii?

Interesuje Cię transport do Szwecji i Norwegii? SCANDINAVIAN EXPRESS świadczy wszystkie rodzaje usług transportowych przez cały rok, również na dalekiej Północy. Sprawdź, jak przewieziemy Twój ładunek:

 

transport szwecja drobnicowy

LTL (Less than full Truck Load)

Przesyłki drobnicowe, czyli ładunek zbiorowy na ciężarówki lub naczepy. Jest to transport obsługujący ładunki, które nie wypełniają w całości danego środka transportu - jedna lub kilka palet, która pokona trasę razem z przesyłkami innych klientów. Mamy wieloletnie doświadczenie na trasach Szwecja - Polska oraz Polska - Szwecja oraz bezkonkurencyjne wskaźniki terminowości - 98,17% naszych przesyłek drobnicowych dociera do klientów na czas.

Zapytaj o Twój Transport

 

transport szwecja całopojazdowy

FTL (Full Truck Load)

Przesyłki całopojazdowe - zajmują całą powierzchnię ciężarówki lub naczepy. Jest to transport obsługujący ładunki kompletne, wypełniające w całości środek transportu. Do obsługi zleceń używamy najnowocześniejszych ciągników oraz naczep.

Zapytaj o Twój Transport

 

transport szwecja ponadgabarytowy

OSL (Oversize Load)

Ładunki ponadgabarytowe, których rozmiary i masa przekraczają dozwolone prawnie normy do poruszania się po drogach - do ich transportu potrzebne są specjalne zezwolenia. W ten sposób przewozimy m.in. łodzie, zbiorniki przemysłowe, przęsła mostów czy prefabrykaty betonowe. 

Zapytaj o Twój Transport

 

transport szwecja chłodniczy

TEMP

Ładunki wrażliwe na zmienność warunków atmosferycznych, zarówno wymagające podwyższonej temperatury, jak i warunków chłodniczych. Jest to transport dający możliwość przewozu ładunków w zakresie od -20⁰C do +30⁰C. 

Nasza firma spełnia normę jakości ISO 22000 (Bezpieczeństwo składowania i dystrybucji żywności).

Zapytaj o Twój Transport

 

logistyka i transport szwecja

LOG

Logistyka kontraktowa to dystrybucja i magazynowanie produktów wraz z pełną obsługą formalno - prawną, w tym również celną. Obejmuje wykonywane usługi spedycji, transportu, magazynowania, a także usługi pokrewne i wspomagające proces przepływu towarów między ogniwami łańcucha dostaw. 

Zapytaj o Twój Transport

 

transport szwecja morski

SEA

Spedycja morska polega na organizowaniu przewozu towaru opierającego się na transporcie morskim w połączeniu z możliwościami przeładunku i transportu drogowego.

Zapytaj o Twój Transport

 

 

Transport Szwecja - Polska lub Polska - Szwecja?

Porozmawiaj z ekspertem!