Blog

praca_dla_kierowcow

Nowa Oferta pracy dla Kierowców

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY SKANDYNAWIA 💪💪💪
✅ Dowolny system pracy (1/1; 2/1; 3/1; 4/1)
✅ Plandeka, Platforma, Inloader
✅ Nowe auta 2018-2022 - przypisane do kierowcy 🚛
KIEROWCA LOKALNY 💪💪
✅ Praca od poniedziałku do piątku - w Gdańsku
✅ System zmianowy - dopasujemy do Ciebie
✅ Codziennie w domu 😀
KIEROWCA SKOCZEK 💪
✅ Praca stała lub doraźna
✅ System zmianowy - dopasujemy do Ciebie
✅ Dodatek specjalny za funkcję Skoczka 👍
Kontakt:
m: 507 897 353
@: praca@scandinavian.com.pl

Czytaj dalej

Just in time okiem „Betoniarza”

Prefabrykaty betonowe Dostawy Just in time na przykładzie logistyki prefabrykatów betonowych

W dzisiejszych czasach ciągła pogoń jest codziennością, z którą każdy z nas ma do czynienia. Zwykłe poranne zbieranie się do pracy już dla niektórych jest wyzwaniem ze względu na nieoczekiwane sytuacje, które dość często są niezależne od nas. Nasze codzienne zobowiązania nie pozwalają nam na spóźnienie do pracy, bądź nie wykonanie wszystkich zadań zleconych podczas dnia. Z tym samym borykają się logistycy realizujący transporty just in time. Presja czasu, ciągłe zmiany na które trzeba szybko  i skutecznie reagować.

(więcej…)

Czytaj dalej

Transport okien i drzwi w pigułce

Załadunek pojazdu Scandinavian Express

Czy doświadczyłeś uczucia satysfakcji z wygranego przetargu, który otwiera przed Twoją firmą nowe możliwości? Czy zdarzyło Ci się krótko po satysfakcji poczuć trudny do opanowania lęk, że reputacja Twojej firmy nie zależy jedynie od pracy Twojej i Twoich pracowników, ale także, a w niektórych przypadkach przede wszystkim od tego, w jaki sposób wyprodukowany przez Ciebie produkt zostanie dostarczony?

(więcej…)

Czytaj dalej

Skandynawsko-polskie podróże papieru

Składowanie i transport papieru wymaga wiedzy i dedykowanego sprzętu Składowanie i transport papieru wymaga wiedzy i dedykowanego sprzętu

Dlaczego papier jest ładunkiem, który jako nieliczny pokonuje trasę Skandynawia-Polska w obie strony – tzn. zarówno w imporcie, jak i w eksporcie? Odpowiedź na to pytanie wymaga pewnej analizy obu rynków.

(więcej…)

Czytaj dalej

Skandynawia oczami planisty – pokonać Bałtyk

Przeprawy promowe to główne korytarze transportowe do Skandynawii Przeprawy promowe to główne korytarze transportowe do Skandynawii

Co jest kluczowe w planowaniu transportu nawet do najbardziej odległych zakątków Skandynawii? Jeżeli chcielibyście  znaleźć odpowiedź na to  pytanie, zapraszam na serię 5 artykułów poświęconych specyfice przewozów na terenie Norwegii, Szwecji, Finlandii i Danii.

(więcej…)

Czytaj dalej