28 grudnia 2010 w ośrodku na Kaszubach odbyło się szkolenie firmowe dla Kierowców i Przewoźników SCANDINAVIAN EXPRESS. Celem szkolenia było podnoszenie kwalifikacji i standardów pracy oraz przekazanie informacji o zamierzeniach firmy na przyszły rok.

Szkolenie pogrupowano w bloki tematyczne, w ramach których omówiono m.in. zasady zabezpieczenia ładunków, obsługę komputera pokładowego, standardy współpracy z działami spedycji czy magazynem. Jednym z głównych punktów spotkania była prezentacja Podręcznika Kierowcy SCANDINAVIAN EXPRESS – praktycznego kompendium wiedzy na temat zasad, obowiązków i dobrych praktyk kierowcy.

Tradycyjnie już dokonano wyboru Kierowcy Roku SCANDINAVIAN EXPRESS. Tym razem zaszczyt ten przypadł Panu Janowi Kowalskiemu – gratulujemy !!! W nagrodę nasz kierowca roku popłynie wraz z osobą towarzyszącą luksusowym wycieczkowcem w rejs po portach Morza Śródziemnego.

Po części oficjalnej odbył się Kulig z pochodniami w przepięknej zimowej scenerii Kaszub, wieczór zakończył się pieczonym dzikiem i wspólną kolacją.

www.scandinavian.com.pl