W listopadzie br. firma Scandinavian Express Poland sp. z o.o. otworzyła oficjalny oddział w Sztokholmie, powołując spółkę Scandinavian Express Sweden AB. Szwedzki oddział Scandinavian Express oferuje tej samej wysokiej jakości
usługi logistyczne, objęte pełnym ubezpieczeniem na transport krajowy,
międzynarodowy jak i kabotaż w Skandynawii.

Transport Skandynawia
„Główne cele biznesowe naszej szwedzkiej spółki to rozwój oferty przesyłek krajowych po Szwecji, uruchomienie magazynu przeładunkowego oraz obsługa logistyki firm w ramach wymiany handlowej pomiędzy Szwecją i Norwegią” wyjaśnia Patryk Szymański – Wiceprezes Scandinavian Express i jednocześnie Dyrektor Zarządzający szwedzkiej spółki.

Transport północ Skandynawii
To nie koniec planów rozwojowych polskiego operatora logistycznego w Skandynawii. Firma Scandinavian Express, która obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności, zamierza otworzyć oddział na rynku norweskim. „Norwegia to drugi – obok Szwecji – rynek naszej specjalizacji, dlatego w przyszłym roku planujemy uruchomienie analogicznej placówki w Oslo” dodaje Patryk Szymański.

Celem Scandinavian Express jest także systematyczne zwiększanie ilości przewozów z uwzględnieniem Finlandii i Danii – zwłaszcza na trasach w obrębie samej Skandynawii.