Nietrudno zgodzić się z tym twierdzeniem będąc częścią  SCANDINAVIAN EXPRESS…

W dniu 28 września 2012 odbyła się trzecia edycja Polsko-Szwedzkiego Forum Kobiet Biznesu w Sigtunie. Głównym organizatorem konferencji był Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sztokholmie.
Wśród współorganizatorów wymienić można m.in:

Ponad pięćdziesiąt przedstawicielek zarządów firm z Polski i Szwecji spotkało się w najstarszym szwedzkim mieście Sigtunie. W programie konferencji znalazły się m. in. seminarium o tematyce ekonomicznej oraz panel dyskusyjny kobiet-przedsiębiorców z Polski i Szwecji.

scandinavian express
W tegorocznej edycji udział wzięła także Prezes Zarządu SCANDINAVIAN EXPRESS Ewa Duks- Szymańska, która podczas panelu dyskusyjnego, korzystając z zaproszenia ambasady RP w Sztokholmie, dzieliła się swoją pasją i wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem z „męskiej” branży, jednocześnie odkrywając przed uczestniczkami tajniki sukcesu swojej firmy.
Celem Forum było przede wszystkim zbliżenie polskich i szwedzkich środowisk biznesowych, wskazując różnice kulturowych pomiędzy krajami, szanse i kierunki rozwoju współpracy oraz wymiana doświadczeń w zakresie wspierania przedsiębiorczości kobiet.
Poniżej wybrane zdjęcia z Forum, udostępnione dzięki uprzejmości Wydziału  Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sztokholmie.