Od dziś w sekcji „Tabor” można obejrzeć całą flotę Scandinavian Express w nowej, animowanej formie prezentacyjnej.

Prezentacja podzielona jest na tabor standardowy i specjalistyczny. Poza rodzajami aut i podstawowymi danymi możemy zapoznać się z funkcjami poszczególnych zestawów oraz naczep. Przygotowane animacje pokazują np. zastosowanie rozsuwanych tylnych słupków, piętrowanych podłóg czy różnych opcji załadunku naczepy – wszystko w zestawieniu z przykładami obsługiwanych ładunków.

Rysunki są zwymiarowane i powstały na bazie oryginalnej dokumentacji technicznej sprzętu wykorzystywanego przez firmę. Interfejs prezentacji przewiduje opcję wydruku wybranego auta wraz z jego specyfikacją.

Renomowane marki sprzętu, ponadstandardowe wyposażenie naczep i ciągniki przystosowane do trudnych warunków zimowych w Skandynawii, to znaki rozpoznawcze Scandinavian Express. Firma jako jeden z nielicznych operatorów logistycznych realizuje dostawy do Skandynawii przez cały sezon, z uwzględnieniem podbiegunowych terenów Szwecji czy Norwegii zimą.

Poza taborem warto zajrzeć również do Oferty TSL, w której zamieszczono animację procesów logistycznych dla poszczególnych usług: drobnicy, FTL, ponadgabarytów, spedycji morskiej oraz logistyki magazynowej.
Liczymy, że interaktywna prezentacja taboru i procesów będzie dla naszych Klientów źródłem dodatkowej wiedzy pomocnej przy wyborze oferty Scandinavian Express, jak i ciekawym narzędziem dla wszystkich pasjonatów branży transportowej.