Specyfika działalności Scandinavian Express ściśle związana jest z obsługą rynku skandynawskiego, stąd tak ważnym aspektem codziennej pracy naszego zespołu jest umiejętność komunikacji z Klientem szwedzkim, czy norweskim.

Stawiając na jakość obsługi inwestujemy m.in. w znajomość języków obcych w Scandinavian Express. Dotyczy to zarówno pracowników biurowych, jak i kierowców, którzy na różnych etapach dostawy towaru również biorą udział w procesie obsługi Klienta.

Już teraz możemy pochwalić się skandynawskojęzycznym zespołem spedytorów, co niewątpliwie wyróżnia nas pośród innych firm z branży TSL. Z uwagi na plany rozwojowe na rynku skandynawskim od maja br. rozpoczynamy intensywny, dedykowany kurs języka angielskiego dla całej naszej kadry kierowców.

scandinavian express

Przygotowany kurs językowy powstał na specjalne zamówienie Scandinavian Express. W jego opracowaniu wzięli udział profesjonalni angielscy lektorzy, a także logistycy oraz sami kierowcy. Materiały dydaktyczne kładą nacisk przede wszystkim na praktyczne posługiwanie się tym językiem, a także na specyficzne zagadnienia bezpośrednio związane tematyką branży transportowej w skandynawskim kontekście.

Liczymy na to, że podniesienie standardów obsługi przełoży się na jeszcze lepsze relacje z obecnymi kontrahentami, a potencjalnych zachęci do podjęcia współpracy.