10 września 2011 na wodach Zatoki Gdańskiej, odbyły się regaty SCANDINAVIAN EXPRESS TRICITY RACE, w których udział wzięli zarówno nasi zaprzyjaźnieni partnerzy biznesowi, jak i pracownicy Scandinavian Express. Wspaniałe warunki pogodowe, bezchmurne niebo i optymalna siła wiatru, sprzyjały zarówno relaksowi, jak i sportowej rywalizacji.
Regaty zostały rozegrane w formule wyścigu na trasie Sopot Marina- Gdańsk Port- Gdynia Port- Sopot Marina. Udział wzięło 6 profesjonalnych jednostek typu Diamant 3000 prowadzonych przez doświadczonych sterników oraz czteroosobowe załogi. Walka była zacięta, a zapału nie zabrakło nawet najmniej doświadczonym żeglarzom. Pomimo ogromnego zaangażowania wszystkich uczestników, linię mety pierwszy przekroczył jacht TAG Heuer, z załogą w składzie:

Maja Zaborek,
Tomasz Łotocki,
Grzegorz Polak,
Sebastian Kostrzewa.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz wartościowe upominki.
Po niezwykle emocjonującej części dnia uczestnicy udali się na wspólny posiłek do restauracji usytuowanej na sopockim Molo.

Z uwagi na bardzo pozytywne wrażenia z regat, mamy nadzieję, iż imprezy żeglarskie wpiszą się już na stałe w kalendarz corocznych spotkań organizowanych przez SCANDINAVIAN EXPRESS.

Poniżej kilka pamiątkowych zdjęć w pięknej scenerii Zatoki Gdańskiej.