Kilkanaście tygodni temu pisaliśmy o tym, że piloci Scandinavian Express na co dzień obsługujący transporty ponadgabarytowe zostali bohaterami serialu dokumentalnego poświęconego pracy kierowców – „Polscy Truckersi”. Premierowa seria serialu jest realizowana dla Discovery Channel Polska.

Jest nam bardzo miło że doświadczenie i historie, które mają do opowiedzenia Piloci Scandinavian Express są tak ciekawe, że spośród dziesiątek firm transportowych to właśnie oni znaleźli się w gronie kilku bohaterów, którym zostanie poświęcony serial.

Dzisiaj możemy już poinformować, że premierowy odcinek „Polscy Truckersi” zostanie wyemitowany już w najbliższy czwartek, 29 października o godz. 21.40 na antenie Discovery Channel Polska.

„Polscy Truckersi” to pierwszy tak szczegółowy portret świata polskich kierowców ciężarówek, prawdziwych „królów Europy”, przewożących ładunki od Atlantyku po Syberię. Jest to także opowieść o rodzinach kierowców, ich pozazawodowym życiu i pokonywaniu własnych granic. Bohaterowie są pasjonatami i profesjonalistami, którzy na co dzień muszą mierzyć się z niebezpiecznymi wyzwaniami.

Poniżej krótki zwiastun tego, co będziemy mogli zobaczyć na antenie Discovery Channel.