Nowoczesny obiekt magazynowy o powierzchni 1700 m² w sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy to tylko część naszej szerokiej oferty. Magazyn, w którym możliwe jest składowania towarów od artykułów spożywczych po materiały niebezpieczne, jest:
– strzeżony całodobowo przez firmę ochroniarską
– ogrzewany
– posiada dok rozładunkowy z ruchomą rampą
– posiada również bramy wyjazdowe, w tym jedną umożliwiająca wjazd naczepy
 Oferujemy Państwu także usługi:
• składowania
• przeładunków ręcznych i mechanicznych
• paletyzowania
• konfekcjonowania
• etykietowania
• pakowania

• dystrybucji

 

Oferta Scandinavian Express obejmuje całościowe usługi logistyczne, których niezwykle istotnym elementem jest także składowanie w magazynie. Nasz magazyn to nowoczesny obiekt o powierzchni ponad 2000 m². Taki areał pozwala nam kompleksowo obsługiwać nawet najbardziej wymagających klientów, którzy pragną zlecić wszystkie etapy procesu logistycznego jednej firmie. Doskonała lokalizacja w okolicy obwodnicy Trójmiasta sprzyja opracowywaniu optymalnej strategii działań.

 

Na terenie naszego magazynu logistycznego możliwe jest składowanie najróżniejszych towarów – od artykułów spożywczych przez ładunki ponadgabarytowe i nietypowe, aż po materiały niebezpieczne. Posiadanie niezbędnych atestów oraz możliwość kontroli temperatury wewnątrz składu sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić optymalne warunki do przechowywania ładunków o specyficznych wymaganiach.

 

Istotną zaletą obiektu jest także specjalnie wydzielona powierzchnia na skład celny, dzięki której naszym klientom możemy zaproponować składowanie dóbr pod dozorem celnym. W naszej dyspozycji znajduje się także zadaszony plac składowy. Wszystkie działania prowadzimy z użyciem specjalistycznego i niezawodnego sprzętu: wózków widłowych, chwytaków, suwnicy i dźwigu.

 

Magazyn logistyczny Scandinavian Express jest miejscem bezpiecznym zarówno ze względu na fakt, iż jest on strzeżony całodobowo przez profesjonalną ochronę, jak i również dlatego, że zawsze przestrzegamy oficjalnych wytycznych dotyczących bezpieczeństwa pracy.

 

Jesteśmy dumni z tego, że nasza oferta obejmuje możliwość holistycznej realizacji zlecenia. Z tego powodu wraz z możliwością składowania towarów w magazynie logistycznym, naszym klientom proponujemy szereg usług dodatkowych.

Podejmujemy się profesjonalnego wykonywania przeładunków ręcznych oraz mechanicznych, paletyzowania, etykietowania, konfekcjonowania i pakowania. W magazynie logistycznym Scandinavian Express zajmujemy się także przygotowaniem towaru i jego późniejszą dystrybucją do miejsc w obrębie Polski oraz poza jej granicami.