W dniach 8 – 9  stycznia br. firma pozytywnie przeszła gruntowny audit recertyfikacyjny Systemów Jakości w zakresie obszarów:

  • zarządzania ISO 9001,
  • ochrony środowiska ISO 14001,
  • magazynowanie i logistyka produktów żywnościowych ISO 22000 (audit sprawdzający).

Auditorzy szwajcarskiej firmy SGS Group docenili ciągłość i skuteczność wszystkich głównych procesów realizowanych w Scandinavian Express oraz potwierdzili ich zgodność z przyjętymi wysokimi standardami jakości.

Certyfikaty ISO
Jakość to od wielu lat znak rozpoznawczy Scandinavian Express, doceniany przez Klientów krajowych jak i zagranicznych. Firma rokrocznie poddaje się niezależnemu auditowi SGS Group w tym również – co silnie wyróżnia Scandinavian Express wśród transportowej konkurencji – w zakresie spełniania norm środowiskowych zgodnych z ISO 14001.

Dobra wiadomość nadeszła także z Dziennika Ekonomicznego „Puls Biznesu”. Scandinavian Express został po raz kolejny zaliczony do grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce otrzymując nagrodę Gazela Biznesu 2012.

Gazele Biznesu 2012
Firma  uplasowała się w czołówce w województwie pomorskim (65 miejsce na 278 przedsiębiorstw), znacząco poprawiając swoją pozycję w relacji do poprzednich edycji programu.