Transport ponadgabarytowy

Bezpieczeństwo Twojego produktu jest dla Ciebie najważniejsze?

Na zdjęciu: Przewóz ponadgabarytowy kładki stalowej. Oczekiwanie na prom w Świnoujściu.

Twój produkt ma ponadnormatywne wymiary i obawiasz się o jego bezpieczeństwo podczas transportu gabarytowego do Skandynawii. Chcesz mieć pewność, że operator logistyczny poradzi sobie ze skomplikowanymi procesami załadunku i rozładunku. A klient otrzyma towar w idealnym stanie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

scandinavian express

Twój ładunek ponadgabarytowy dotrze do klienta w północnej Szwecji i Norwegii nawet w skrajnych zimowych warunkach.

scandinavian express

Optymalizuj koszty transportu Twojego produktu już na etapie projektowym.

scandinavian express

Cały proces logistyczny Twojego produktu zrealizowany przez jeden, zgrany zespół ekspertów - bez pośredników i podzlecania.

Co zwiększa Twój komfort?

  • Zależy Ci na pełnym wsparciu logistycznym na każdym etapie procesu – konsultacje w trakcie produkcji, planowanie, budżetowanie, całkowita realizacja.

  • Twój klient otrzymuje ładunek ponadnormatywny w najkorzystniejszy dla niego sposób – również multimodalnie: drogowy, morski, rzeczny, kolejowy, lotniczy.

  • Twoja firma czasami produkuje elementy ekstremalnie ciężkie lub długie – dodatkowe ekspertyzy, które pozwolą pokonać obiekty mostowe i rampy promowe, innowacyjne rozwiązania na różnych etapach projektu.

  • Obawiasz się, że Twój transport nienormatywny zostanie wstrzymany z powodów administracyjnych - transport zorganizowany z uwzględnieniem wszystkich zezwoleń, oznakowań i pilotaży.

 

Zależy Ci na optymalizacji rozwiązań logistycznych przewozów ponadgabarytowych?

zapytaj o transport