Transport ponadgabarytowy

Bezpieczeństwo Twojego produktu jest dla Ciebie najważniejsze?

Na zdjęciu: Przewóz ponadgabarytowy kładki stalowej. Oczekiwanie na prom w Świnoujściu.

Twój produkt ma ponadnormatywne wymiary i obawiasz się o jego bezpieczeństwo podczas transportu gabarytowego do Skandynawii. Chcesz mieć pewność, że operator logistyczny poradzi sobie ze skomplikowanymi procesami załadunku i rozładunku. A klient otrzyma towar w idealnym stanie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

scandinavian express

Twój ładunek ponadgabarytowy dotrze do klienta w północnej Szwecji i Norwegii nawet w skrajnych zimowych warunkach.

scandinavian express

Optymalizuj koszty transportu Twojego produktu już na etapie projektowym.

scandinavian express

Cały proces logistyczny Twojego produktu zrealizowany przez jeden, zgrany zespół ekspertów - bez pośredników i podzlecania.

Co zwiększa Twój komfort?

  • Zależy Ci na pełnym wsparciu logistycznym na każdym etapie procesu – konsultacje w trakcie produkcji, planowanie, budżetowanie, całkowita realizacja.

  • Twój klient otrzymuje ładunek ponadnormatywny w najkorzystniejszy dla niego sposób – również multimodalnie: drogowy, morski, rzeczny, kolejowy, lotniczy.

  • Twoja firma czasami produkuje elementy ekstremalnie ciężkie lub długie – dodatkowe ekspertyzy, które pozwolą pokonać obiekty mostowe i rampy promowe, innowacyjne rozwiązania na różnych etapach projektu.

  • Obawiasz się, że Twój transport nienormatywny zostanie wstrzymany z powodów administracyjnych - transport zorganizowany z uwzględnieniem wszystkich zezwoleń, oznakowań i pilotaży.Ogromne ładunki wymagają wielkich rozwiązań. My doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, angażując w każde zlecenie nie tylko odpowiedni, specjalistyczny sprzęt, ale także naszą wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń, co potwierdzają zarówno nasze rekomendacje, jak i tysiące skutecznie dostarczonych ładunków.

Skuteczny transport ładunków ponadnormatywnych – czy w ogóle transport nienormatywny – zawsze powinien być poprzedzony opracowaniem najlepszej strategii działania dla konkretnej sytuacji. Wierzymy, że gwarancją skutecznego i bezpiecznego transportu towarów z jednego miejsca na drugie jest zespół ekspertów, dlatego wszyscy specjaliści Scandinavian Express to profesjonaliści w swojej dziedzinie.

Nie mniej istotnym elementem logistycznego sukcesu jest odpowiednia flota. Pracujący ramię w ramię z człowiekiem niezawodny sprzęt często decyduje o powodzeniu całego przedsięwzięcia, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę niewybaczający błędów transport nienormatywny. Dysponujemy odpowiednio wyposażonymi pojazdami najwyższej jakości, które cieszą się dużym uznaniem na całym globie.

Zajmujemy się planowaniem oraz realizacją całego procesu od początku do końca, sprawując kontrolę nad każdym jego etapem. Zawsze działamy zgodnie z oficjalnymi wytycznymi bezpieczeństwa, dbając o uzyskanie wszystkich wymaganych pozwoleń. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom usługi, które będą w pełni satysfakcjonujące.Zależy Ci na optymalizacji rozwiązań logistycznych przewozów ponadgabarytowych?

zapytaj o transport