Transport cargo

Oczekujesz pełnej odpowiedzialności na każdym etapie?

Na zdjęciu: Port w Gdyni.

Scandinavian Express Poland - kompleksowe i profesjonalne podejście do każdego zlecenia 

Transport cargo zdecydowanie zalicza się do usług o bardzo rozległym charakterze, dlatego w Scandinavian Express Poland elastycznie podchodzimy do potrzeb klientów. Wiemy, że w swojej pracy musisz mierzyć się nie tylko ze standardowymi zleceniami, dlatego wspieramy Cię w ich realizacji, gdy chodzi o transport morski. Masz pewność, że z pełną uwagą wysłuchamy Twoich potrzeb i w maksymalnym stopniu wprowadzimy je w życie. Warto nam zaufać, bo stawiamy na pełną przejrzystość zasad współpracy. Nie ma mowy o żadnych „ukrytych gwiazdkach”. Od początku dokładnie wiesz, na jakie usługi i w jakiej cenie możesz liczyć. 

Naszym klientom oferujemy 3 typy transportu morskiego

  1. transport FCL (całokontenerowy, Full Container Load)
  2. transport typu break bulk  - niepodzielna bryła niestandardowa, (np. jacht, ładowany na 8 miejsc kontenerowych) 
  3. dedykowany charter - cały statek organizowany pod określoną operację transportową geared (udźwigowiony), włączając w to statki typu heavy lift oraz gearless (bez dźwigu) 

 

Transport cargo - stoi za nami doświadczenie

Scandinavian Express Poland nie bez powodu należy na do renomowanej grupy Project Logistics Alliance, czyli organizacji zrzeszającej najlepszych przedstawicieli branży cargo na świecie.

Dzięki członkostwu w PLA dysponujemy siecią agentów w 120 krajach na świecie i możemy zorganizować nawet najbardziej złożoną operację transportową, łączącą transport morski z kolejowym, drogowym, rzecznym, plus magazynowanie. Jesteśmy w stanie zaoferować również transporty LCL (Less than Container Load) w trybie ekspresowym poprzez transport lotniczy.

Stoi za nami ponad 20 lat doświadczenia w transporcie. Każdego dnia udoskonalamy nasze usługi i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Dzięki systematycznemu rozwojowi zbudowaliśmy kadrę złożoną z prawdziwych ekspertów. Wspomniani profesjonaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie podzielą się posiadaną wiedzą. Sprawią, że transport morski oraz zagadnienia z nim związane staną się znacznie bardziej zrozumiałe. Pomogą rozwiązać różne trudności, aby ładunek w pożądanej formie oraz o umówionej dacie dotarł do celu. Współpracując ze Scandinavian Express Poland, masz pewność, że Twój transport cargo jest w dobrych rękach.

Współpracujesz z krajami z regionu Morza Bałtyckiego lub sprowadzasz towary z Dalekiego Wschodu. Chcesz, aby dla Twojego komfortu tylko jeden spedytor był od początku do końca odpowiedzialny za przewiezienie ładunku na drugi koniec świata. Płynne połączenie transportu morskiego z drogowym daje Ci nie tylko przewagę pod kątem optymalizacji kosztów, ale również możliwość pewnej dostawy do Twojego klienta.

 

scandinavian express

Szybki dostęp do informacji o statusie Twoich produktów na każdym etapie transportu.

scandinavian express

Łatwiejsza wymiana handlowa z Twoimi zagranicznymi klientami (skład celny).

scandinavian express

Wysoka jakość obsługi logistycznej Twojej firmy to dodatkowy argument dla Twojego klienta.

Co zwiększa Twój komfort?

  • Chcesz wzmocnić konkurencyjność swojej firmy - kompleksowa usługa logistyczna, która wyróżni Cię w oczach klienta (transport morski drobnicowy i kontenerowy, lądowy oraz kombinowany).

  • Twoje produkty są zróżnicowane pod wieloma względami - ponadgabarytowe, przesyłki spaletyzowane, drobne, przesyłki, towary skonteneryzowane.

  • Model biznesowy Twojej firmy wymaga regularnych dostaw i odbiorów - stała linia morska Polska - Norwegia – Polska.

  • Twoi klienci wymagają obsługi magazynowo – logistycznej - formowanie i rozformowywanie kontenerów, składowanie, konfekcjonowanie, etykietowanie towaru, dystrybucja.

Zależy Ci na optymalizacji rozwiązań logistycznych?

zapytaj o transport