Flota Specjalistyczna

Nietypowe i ponadgabrytowe ładunki wymagają przede wszystkim specjalistycznego sprzętu i doświadczenia. Wiemy o tym, dlatego od lat inwestujemy we własny tabor oraz kadrę kierowców specjalizujących się w przewozach nienormatywnych.

 

W ramach taboru specjalistycznego możesz skorzystać z naczep typu GOLDHOFER, FAYMONVILLE, NOOTEBOOM (typu tiefbett, platforma, semi, tele, rozciągane, poszerzane, hydraulicznie sterowane osie) oraz ciężkimi ciągnikami balastowymi VOLVO, MAN i SCANIA, przygotowanymi do transportu ładunków o zróżnicowanych wymiarach.

Flota, z której korzystają nasi klienci wyposażona jest w wiele funkcjonalności, które znacznie zwiększają możliwości realizacji transportów ponadgabarytowych (również transport maszyn budowlanych i rolniczych).

scandinavian express

najazdy

scandinavian express

poszerzenia do ponad 3 m

scandinavian express

regulowany hydraulicznie balkon

scandinavian express

skrętne osie kierowane pilotem radiowym

new

zawieszenie hydrauliczne i pneumatyczne

new1

zestawy wsporników do przewozu jachtów wraz z podstawą pod kil

 

Profesjonalna, wysokiej jakości flota stała się naszym narzędziem do realizacji zleceń najbardziej bezkompromisowych, które wymagają najlepszych możliwych rozwiązań. Dzięki całemu wachlarzowi różnorodnego taboru staliśmy się specjalistami w opracowywaniu strategii, przygotowywaniu oraz urzeczywistnianiu transportu maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, a także wszelkich ładunków nienormatywnych.

Do naszej dyspozycji mamy kilka różnych rodzajów naczep: Goldhofer, Faymonville, Noteboom, a także ciężkie ciągniki balastowe renomowanych producentów, które cieszą się znakomitymi opiniami. Dzięki nowoczesnym ułatwieniom i odpowiedniemu wyposażeniu nasz sprzęt spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a ponadto gotowy jest na pracę w nawet najbardziej surowych warunkach skandynawskich.

Sprzęt, z którego użyciem pracujemy, nie jest jednak jedyną przyczyną naszego sukcesu. Dużą uwagę przykuwamy do tego, by nasz zespół tworzyli wyłącznie specjaliści, których z branżą logistyczną łączy wiedza, doświadczenie oraz pasja.

Naszym klientom oferujemy wsparcie na każdym etapie całego procesu, proponując najlepsze i najkorzystniejsza rozwiązania w każdym indywidualnym przypadku czy sytuacji. Specjalizujemy się w transporcie towarów w relacji Europa-Skandynawia, jednak z radością zrealizujemy także zlecenia na terenie Polski.

Najlepszą rekomendacją świadczonych przez Scandinavian Express usług są zlecenia, które już zdążyliśmy zrealizować oraz opinie naszych klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Jak możemy Ci pomóc?