Prefabrykaty betonowe

Prefabrykaty betonowe

Produkujesz prefabrykaty betonowe i szukasz solidnego operatora logistycznego, który zapewni Ci logistyczne wsparcie na kierunkach skandynawskich. Na rynku funkcjonuje coraz więcej operatorów logistycznych oferujących swoje usługi branży budowlanej. Wielu z nich zapewnia klientów o wysokiej jakości świadczonych usług lub walczy o zlecenia za pomocą najniższej ceny. Jak wybrać przewoźnika, z którym nasz cenny kontrakt na realizację inwestycji budowlanej będzie bezpieczny? Zwróć uwagę na kilka elementów:

  • Doświadczenie w Skandynawii

Ważne jest nie tylko obycie z trudnymi warunkami geograficznymi i warunkami klimatycznymi – w szczególności północna Szwecja i Norwegia zimą, ale również zrozumienie odmiennych uwarunkowań społecznych, prawnych czy kulturowych.

  • Gwarancja bezpieczeństwa transportu

Bezpieczeństwo ładunku jest dla Ciebie kluczowe, dlatego sprawdź przewoźnika pod kątem rozwiązań minimalizujących ryzyka . Będzie się na to składało wiele elementów jak informacja dotycząca ilości dostaw kompletnych w danym okresie, doświadczeni kierowcy, nowoczesny sprzęt czy doświadczenie na danych kierunkach.

  • Znajomość branży budowlanej

Operator logistyczny powinien znać zasady i uregulowania jakimi rządzi się branża budowlana. Wiedza ta może okazać się niezbędna na przykład przy zabezpieczaniu elementów konstrukcyjnych jak: słupy, stropy wykonywane w technologii żelbetowej lub strunobetonowej, czy prawidłowym ustawieniu się do rozładunku na budowie.

  • Wielofunkcyjna flota

Umożliwia realizację różnego typu zamówień oraz optymalne dopasowanie do specyfiki ładunku. W ten sposób przewoźnik może całościowo obsługiwać klienta, który otrzymuje zlecenia różnego kalibru – włącznie z tymi ponadgabarytowymi.

 

Poradnik dla branży budowlanej

Sprawdź na jakie elementy należy zwrócić uwagę wybierając operatora logistycznego do obsługi branży budowlanej

Przeczytaj poradnik

 

Zależy Ci na optymalizacji rozwiązań logistycznych?

Zapytaj o Twój Transport

Jak możemy Ci pomóc?