Przesyłki i ładunki drobnicowe

Zależy Ci na tym, aby Twój ładunek nie był jednym z wielu?

Na zdjęciu: Zestaw ciężarowy typu tandem.

Twój produkt podróżuje do Skandynawii razem z ładunkami innych firm. Jednocześnie chciałbyś żeby Twój klient poczuł, że to on jest odbiorcą na którym firmie logistycznej zależy najbardziej. Nie tylko szybka i terminowa dostawa, ale też z zachowaniem topowych standardów obsługi klienta.

scandinavian express

Twój klient w 98,17% otrzyma towar na czas. Nawet zimą na północy Skandynawii.

scandinavian express

Twój produkt u klienta w Skandynawii w 2 dni robocze.

scandinavian express

Klient potraktowany w Twoim imieniu w sposób rzeczywiście godny.

Co zwiększa Twój komfort?

  • Twój klient otrzymuje przesyłkę dokładnie tam, gdzie i kiedy tego potrzebuje – express, quick,  just-in-time, door-to-door.

  • Twój towar ma niestandardowe wymiary i nie można go spaletyzować – a i tak zostanie dostarczony.

  • Czasami potrzebujesz przestrzeni magazynowej - magazyn przeładunkowy 24h/7 (jest dostępny dla Ciebie).

  • Twój klient chce znać godzinę otrzymania przesyłki – zadzwonimy do niego z wyprzedzeniem i potwierdzimy dokładny termin przybycia (awizacja).


Ładunki drobnicowe to zaraz przy masowych, najpopularniejsza forma transportu towarów na duże odległości. Ich charakterystyczne cechy to niewielka objętość oraz możliwość wyznaczenia poszczególnych elementów konkretnego ładunku. Najczęściej są one transportowane jako jednostka ładunku zbiorowego. W takim przypadku posługujemy się jednym pojazdem, aby dostarczyć towary do wielu odbiorców.

W Scandinavian Express doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak skomplikowane pod względem spedycyjnym może być skuteczne dostarczenie towarów do kilku różnych miejsc. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam jednak opracować strategie działania, których owocem są rozwiązania w pełni satysfakcjonujące dla wszystkich stron.

Uwielbiamy wyzwania, dlatego nie jest dla nas problemem realizacja transportu drobnicowego nawet w najdalsze zakamarki Skandynawii. Oferujemy najwyższe standardy obsługi, które zawsze łączymy z modelową terminowością. Mamy doświadczenie w przewozie towarów o niestandardowych wymiarach, a także tych, których kształty nie pozwalają na paletyzację.

Naszymi dodatkowymi atutami jest własny magazyn przeładunkowy oraz fakt, że przed przyjazdem do miejsca docelowego zawsze kontaktujemy się z Twoim klientem, aby ustalić dokładny czas dostarczenia towaru.

Powierzając transport ładunków drobnicowych Scandinavian Express, możesz być pewien, że dotrą one do Twojego klienta na czas, we wzorowym stanie.

 

Zależy Ci na optymalizacji rozwiązań logistycznych?

zapytaj o transport