Transport całopojazdowy

Zależy Ci, aby zauroczyć klienta również dostawą Twojego produktu?

Na zdjęciu: Przedmieścia jednego z miast w środkowej Szwecji.

Transport całopojazdowy - my wiemy jak uszczęśliwić klienta!

Wasi klienci postrzegają Wasze firmy również poprzez obsługę logistyczną, którą wybieracie. Jest to jeden z czynników decydujących o tym, czy dostaniecie kolejny kontrakt lub zlecenie. Nam zależy, aby ten kontrakt był właśnie Wasz. Dla nas Wasi klienci są tak samo ważni. Dlatego zapewniamy przewozy całopojazdowe na najwyższym poziomie. 

Ładunki całopojazdowe, czyli transport całopojazdowy

Transport całopojazdowy międzynarodowy budzi obecnie coraz większe zainteresowanie wśród importerów, a także producentów z różnych segmentów przemysłu, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność i szukają nowych rynków zbytu, między innymi w krajach skandynawskich. Zresztą trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, że spedycja drogowa pozostaje najoptymalniejszym sposobem przewozu towarów. Co dzięki niej zyskujecie? Nie tylko wspomniany wcześniej komfort, ale również pewność, że Wasze przesyłki dotrą do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie. Ponadto, zapewnione miejsce na promie daje gwarancję, że przesyłka zawsze dotrze do celu na czas. Nie musicie planować trasy przejazdu, ani martwić się ewentualnymi postojami. W efekcie oszczędzacie czas i zwiększacie bezpieczeństwo transportu całopojazdowego. 

Transport całopojazdowy – co bierzemy pod uwagę, dokonując wyceny tej usługi?

Dodatkową zachętą do powierzenia właśnie nam zadania realizacji usługi, jaką jest transport całopojazdowy, może być fakt, iż każde zlecenie wyceniamy w indywidualny sposób. Warto przy tym wspomnieć, że przed podpisaniem umowy z potencjalnymi Klientami bierzmy pod uwagę kilka istotnych czynników. Mamy tu na myśli przede wszystkim rodzaj ładunku, który ma zostać przez nas przetransportowany. W większości przypadków mamy do czynienia z tzw. konwencjonalnymi przesyłkami, ale niekiedy transport całopojazdowy obejmuje również towary wymagające zastosowania specjalnych środków ostrożności lub wymagające zastosowania specjalistycznego sprzętu i doświadczenia aby delikatne lub spakowane w nietypowy sposób towary mogły zostać przetransportowane szybko i sprawnie. Ponadto pod uwagę bierzemy trasę, która wiedzie z punktu odbioru danego towaru, do miejsca jej dostarczenia. Jest to szczególnie istotne przy optymalizacji tras w Skandynawii, gdzie nie wszystkie miejsca załadunku lub rozładunku są równie łatwo dostępne.

Całopojazdowy transport towarów niespaletyzowanych lub nietypowych

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to nie tylko doświadczenie, terminowość  i bezpieczeństwo przewozów, lecz również to, że Twój ładunek nie musi być zapakowany na paletach abyśmy go załadowali. Zdajemy sobie sprawę, że taki przewóz wymaga większej uwagi i jest trudniejszy, jednak jesteśmy gotowi się tego podjąć dzięki temu, że dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz zasobami. Kiedy szczególnie warto zdecydować się na skorzystanie z transportu całopojazdowego?

Transport całopojazdowy to optymalny stosunek ceny do szybkości przewozu

Świadczony przez naszą firmę transport całopojazdowy to rozwiązanie szczególnie korzystne przede wszystkim w sytuacji, gdy dany towar ma wypełnić całą lub przynajmniej większą część powierzchni ładunkowej pojazdu wybranego w celu jego przewiezienia. Skorzystanie z tej usług polecamy również Klientom, którym zależy na tym, by ładunek trafił jak najprędzej do miejsca jego odbioru, mając wyłącznie jednego adresata. W naszej gestii leży natomiast to, by cały proces transportu całopojazdowego przebiegł od początku, do samego końca jak najsprawniej i maksymalnie bezpiecznie, czego w zdecydowanej większości przypadków udaje się nam bez problemu dokonać.


Warto zwrócić uwagę na fakt, że przedsiębiorstwo Scandinavian Express dysponuje dużym doświadczeniem w zakresie spedycji drogowej. Flota firmy obejmuje ponad 80 pojazdów, między innymi auta dostawcze, samochody ciężarowe oraz ciągniki siodłowe. Za sprawą odpowiedniego wyposażenia gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa przewożonych towarów. Auta mają szereg rozmaitych udogodnień, na przykład: podnoszone dachy, rozsuwane tylne słupki, otwory do montażu kłonic w podłodze i specjalistyczne naczepy (np. inloadery). Dzięki zastosowaniu wspomnianych rozwiązań przewozy całopojazdowe przebiegają szybko, sprawnie i bezproblemowo.  Współpraca z SCNEX to gwarancja zadowolenia oraz zero ryzyka. Nie zwlekajcie i przekonajcie się o tym już teraz.

 

Twój klient postrzega Twoją firmę również poprzez obsługę logistyczną którą wybierasz. Jest to jeden z czynników decydujących o tym, czy dostaniesz kolejny kontrakt lub zlecenie. Nam zależy, aby ten kontrakt był właśnie Twój. Dla nas Twój klient jest tak samo ważny jak dla Ciebie.

 

scandinavian express

Twój klient w 99,95% otrzyma towar bez żadnych uszkodzeń.

scandinavian express

Twój produkt dotrze do klienta w północnej Szwecji i Norwegii nawet w skrajnych zimowych warunkach.

scandinavian express

Wysoka jakość obsługi logistycznej Twojej firmy to dodatkowy argument dla Twojego klienta.

 

Transport całopojazdowy - jak zwiększy Twój komfort?

  • Twój towar dostarczony bez niezaplanowanych postojów – gwarancja miejsca na promach wszystkich armatorów.

  • Proces produkcji lub zamówień w Twojej firmie wymaga integracji – zapewniamy transport całopojazdowy odbiory i dostawy 7 dni w tygodniu.

  • Twoje produkty mają niestandardową budowę lub wymiar – wielofunkcyjna flota umożliwia efektywne dopasowanie do różnej specyfiki zleceń.

  • Chcesz mieć pewność, że Twój produkt jest w dobrych rękach – kierowcy doświadczeni w trudnych skandynawskich warunkach ze znajomością języka angielskiego.

 

 

Zależy Ci na optymalizacji rozwiązań logistycznych?

zapytaj o transport