Logistyka kontraktowa

Poszukujesz kompleksowych rozwiązań wspierających rozwój Twojej firmy?

Zależy Ci na obsłudze magazynowo – logistycznej? Logistyka kontraktowa zapewni Twojej firmie pełny zakres usług. Chcesz mieć możliwość szybkiego rozładowania Twojego towaru, którego część będziesz chciał odebrać po rozformowaniu w magazynach w Gdańsku lub wysłać innym zestawem do Twojego klienta. Znamy specyfikę Twojego biznesu i wiemy co dla Ciebie jest ważne.

scandinavian express

Kompletacja Twoich wysyłek drobnicowych do dystrybucji w kraju lub za granicą.

scandinavian express

Twój towar będzie magazynowany w składzie celnym, bez ponoszenia kosztów wynajmu firm zewnętrznych.

scandinavian express

Wsparcie i doradztwo na każdym etapie Twojego procesu logistycznego.

 

Dla kogo jest logistyka kontraktowa?

Wiele osób transportujących swoje towary za granicę korzysta z usług firm logistycznych, takich jak Scandinavian Express. Nie każdy jednak wie, jakie możliwości otwiera przed przedsiębiorstwem profesjonalna współpraca z firmą logistyczną. Słysząc logistyka kontraktowa wielu zastanawia się, co to jest. Wyjaśniamy więc, że obejmuje ona nie tylko przewóz towarów przez granicę, ale też wiele usług dodatkowych takich jak m.in. magazynowanie, kolekcja, dystrybucja czy zarządzanie zapasami. Z logistyki kontraktowej korzystają firmy, których produkty wymagają specjalnego traktowania. Towar każdego z naszych klientów jest w pełni bezpieczny na każdym etapie obsługi.


Logistyka kontraktowa - pełen pakiet usług

W ramach logistyki kontraktowej oferujemy nie tylko sam przewóz, ale też magazynowanie, kolekcję, dystrybucję przesyłek a także zarządzanie np. stockiem materiałowym. Oznacza to, że towar, który zostanie nam powierzony, będzie przechowywany w naszych magazynach, a my zajmiemy się ewentualną potrzebą odbioru od Twoich dostawców, składowaniem, obsługą oraz wysłaniem go do Twoich klientów. Logistyka kontraktowa jest więc usługą dla tych, którzy potrzebują pełnej obsługi swoich produktów na każdym możliwym etapie towarzyszącym dostawie do odbiorcy. Zapewniamy również niezbędny sprzęt przeładunkowy, dzięki któremu możliwa jest bezpieczna relokacja ładunku pomiędzy magazynem a pojazdami ciężarowymi. Co więcej, niezwykle korzystne jest podjęcie współpracy z jednym operatorem logistycznym - kompleksowo zrealizuje on bowiem potrzeby Twojego przedsiębiorstwa, doskonale znając jego specyfikę.

Co zwiększa Twój komfort?

  • Twój towar szybciej przygotowany do sprzedaży - konfekcjonowanie, przeładunki, paletyzowanie, pakowanie, etykietowanie, rozformowanie kontenerów, składowanie palet.

  • Optymalizuj funkcjonowanie Twojej firmy – jeden operator – zrealizuje wszystkie Twoje potrzeby logistyczne.

  • Twoje produkty czasami mają niestandardowe wymiary i wagę – suwnica i dźwig na pewno sobie z nimi poradzą.

  • Twoje produkty wymagają specjalnych warunków i sprzętu - chwytaki do przeładunku ról papieru, składowanie i dystrybucja produktów żywnościowych, nadzór lekarza weterynarii (magazyn pod nadzorem lekarza weterynarii).

 

Zależy Ci na optymalizacji rozwiązań logistyki magazynowej?

zapytaj o transport