Który transport jest dla Ciebie?

Który transport jest dla Ciebie?

Nie wiesz, z której oferty skorzystać, aby przewieźć Twój produkt? Sprawdź na czym polega każda z oferowanych przez nas usług transportowych.

BET

Prefabrykacja struktur betonowych to aktualnie jeden z najpopularniejszych modeli realizacji inwestycji w branży budowlanej. Współpracując od wielu lat z czołowymi producentami w Europie i obsługując kilkadziesiąt inwestycji w Skandynawii wypracowaliśmy specjalny model logistyki dedykowany dla producentów prefabrykatów betonowych.

Zapytaj o Twój Transport

 

rail

LTL (Less than full Truck Load)

Przesyłki drobnicowe, czyli ładunek zbiorowy na ciężarówki lub naczepy. Jest to transport obsługujący ładunki, które nie wypełniają w całości środka transportu.

Zapytaj o Twój Transport

 

przesyłki całopojazdowe

FTL (Full Truck Load)

Przesyłki całopojazdowe - zajmują całą powierzchnię ciężarówki lub naczepy. Jest to transport obsługujący ładunki kompletne, wypełniające w całości środek transportu.

Zapytaj o Twój Transport

 

przesyłki ponadgabarytowe

OSL (Oversize Load)

Ładunki ponadgabarytowe, których rozmiary i masa przekraczają dozwolone prawnie normy do poruszania się po drogach. Za transport ponadgabarytowy uznaje się ten przekraczający standardowe parametry zestawu ciężarowego przyjęte w danym kraju.

Zapytaj o Twój Transport

 

spedycja morska

Project cargo

Spedycja morska polega na organizowaniu przewozu towaru opierającego się na transporcie morskim w połączeniu z możliwościami przeładunku i transportu drogowego.

Zapytaj o Twój Transport

 

logistyka kontraktowa

LOG

Logistyka kontraktowa to dystrybucja i magazynowanie produktów wraz z pełną obsługą formalno - prawną, w tym również celną. Obejmuje wykonywane usługi spedycji, transportu, magazynowania, a także usługi pokrewne i wspomagające proces przepływu towarów między ogniwami łańcucha dostaw.

Zapytaj o Twój Transport

 

przesyłki drobnicowe

RAIL 

Oferujemy połączenie kolejowe z Chinami (transport towarów skonteneryzowanych) w rekordowym transit time 14-21 dni. To optymalne rozwiązanie z punktu widzenia kosztów (znacznie taniej niż przesyłka lotnicza) jak i czasu dostawy (znacznie szybciej niż transport morski).

Zapytaj o Twój Transport

 

przesyłki drobnicowe

PROMY DO SZWECJI

Oferujemy booking i kompleksową organizację przepraw promowych dla aut ciężarowych z Polski do Szwecji na przeprawach Gdańsk-Nynäshamn, Gdynia-Karlskrona, Świnoujście-Ystad, Świnoujście-Trelleborg.

Zapytaj o Twój Transport

 

Jeśli masz do nas pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Porozmawiaj z ekspertem

Jak możemy Ci pomóc?