Spedytor ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na usługi transportowe na terenie Polski i Skandynawii;
  • Budowanie trwałych relacji z pozyskanymi Klientami w oparciu o gruntowną wiedzę w zakresie ich potrzeb biznesowych i specyfiki przesyłek;
  • Doradztwo i obsługa zleceń Klientów zgodnie z standardami Spółki;
  • Osiągnięcie zakładanej rentowności zleceń i terminowości zapłat;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe – wysoka podstawa i premia zadaniowa uzależniona od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym realizacja międzynarodowych projektów logistycznych;
  • Dodatkowe benefity (Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń);

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Spedytora minimum 2 lata poparte sukcesami i znajomością branży TSL;
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami i współpracownikami;
  • Biegła znajomość języka angielskiego, język szwedzki będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy Kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

wraz z zamieszczeniem klauzuli poufności na adres:

praca@scandinavian.com.pl