Spedytor

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Planowanie, organizowanie i kontrola zleceń transportowych i spedycyjnych
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji, dokumentów oraz raportowanie
  • Prawidłowe i terminowe rozliczanie zleceń
  • Stała optymalizacja kosztów operacyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą, pełną wyzwań, samodzielną pracę
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w dedykowanych szkoleniach
  • Benefity socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne warunki ubezpieczenia)

Wymagania:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego w obszarze logistyki, transportu, spedycji
  • Minimum roku doświadczenia na podobnych stanowiskach w obszarze spedycji, transportu lub logistyki- warunek konieczny
  • Wysokich umiejętności analitycznych i umiejętności koordynowania wielu zadań
  • Samodzielności, umiejętności rozwiązywania problemów oraz szybkiego działania
  • Biegłej znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

wraz z zamieszczeniem klauzuli poufności na adres:

praca@scandinavian.com.pl