Koordynator Ruchu

Dołącz do naszego Zespołu Koordynacji na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Optymalne planowanie taboru do przyjętych zleceń transportowych z uwzględnieniem uwarunkowań dotyczących:
    • efektywności ekonomicznej,
    • odpowiedniego środka transportu,
    • przebiegu trasy,
    • czasu pracy kierowców,
    • aspektów technicznych,
    • satysfakcji klientów.
  • Prowadzenie dokumentacji potwierdzającej wykonanie usług i użytkowanie sprzętu oraz dbałość o kompletność tej dokumentacji
  • Rejestrowanie zdarzeń w systemie i raportowanie zgodnie z standardami Spółki

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora, logistyka lub podobnym
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (Systemy IT, Excel)
  • Wykształcenia wyższego – preferowany profil: transport, logistyka
  • Systematyczności, umiejętności pracy z danymi
  • Wysokich zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy pod presją czasu
  • Nastawienia na współpracę z innymi, realizację celów i zwiększanie efektywności
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji
  • Znajomości języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe – wysoka podstawa i premia zadaniowa uzależniona od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym realizacja międzynarodowych projektów logistycznych
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą poufności oraz dopiskiem "Koordynator Ruchu" w temacie wiadomości na adres:
praca@scandinavian.com.pl