Dlaczego warto u nas pracować?

Szacunek, otwartość, zaangażowanie i odpowiedzialność

w naszej pracy kierujemy się zasadami, które pozwalają na budowanie zaufania i partnerstwa, a także prowadzą do tworzenia atmosfery współpracy i kreatywności. Zobacz, jak rozumiemy nasze wartości.

 DSCN1263

 

Poznaj 5 punktów, które utwierdzą CIę w przekonaniu, że z nami warto pracować!

  • Otrzymasz transparentne warunki zatrudnienia

Rekrutacja odbywa się zawsze według tych samych, transparentnych i jasno określonych zasad. Czynnikami decydującymi o zatrudnieniu jest doświadczenie, wiedza, kompetencja i oczekiwane cechy charakteru. Każda osoba biorąca udział w rekrutacji jest informowana o jej zakończeniu i wyniku konkursu.

Nigdy w procesie rekrutacji nie oczekujemy od kandydatów, ani nie uzależniamy decyzji o zatrudnieniu, od zdradzania informacji poufnych lub danych dotyczących klientów poprzedniego pracodawcy.

 

  • Skorzystaj z czytelnej ścieżki rozwoju zawodowego

Każdy pracownik – bez względu na zajmowane stanowisko – ma równe szanse awansu i wynagradzania. O pozycji i ścieżce rozwoju decyduje tylko i wyłącznie jego pracowitość, sumienność, zaangażowanie dla postawionych przed nim celów do zrealizowania, wiedza, doświadczenie lub wkład w rozwój firmy.

 

  • Możesz liczyć na partnerstwo, otwartość i uczciwość

Podstawową zasadą współpracy w naszej firmie jest partnerstwo. Propagujemy wolność i swobodę wyrażania konstruktywnych opinii. Każdy pomysł lub sugestię podnoszącą efektywność funkcjonowania firmy można przedstawić bezpośrednio Zarządowi. U nas wszystkie drzwi są otwarte.

 

  • Dbamy o Twój rozwój

Dbamy i wspieramy swoich pracowników w podnoszeniu ich kwalifikacji oraz zdobywaniu nowej wiedzy. Każdy pracownik ma możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach zewnętrznych.

 

  • Twoje Bonusy

Troszczymy się o zdrowie i aktywność fizyczną naszego zespołu. Każdy pracownik jest otoczony prywatną opieką medyczną w pełni opłaconą przez firmę. Dofinansowujemy kartę MultiSport, która ułatwia utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

 

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy

Dołącz do nas

 

 

Program stażowy

A co jeśli dopiero się uczysz i chciałbyś zdobyć doświadczenie? Nic straconego! Bardzo chętnie podzielimy się wiedzą oraz wprowadzimy Cię w tajniki branży TSL i nie tylko. U nas nie będziesz parzył kawy lub uczył się obsługi ksera. Poznasz funkcjonowanie każdego działu, zdobędziesz nowe doświadczenie i poszerzysz horyzonty.

W szczególności jesteśmy zainteresowani współpracą ze studentami kierunków skandynawskich i logistycznych.

Napisz do nas