Bezpieczeństwo

Twój klient jest dla Ciebie najważniejszy

scandinavian express

Podpisałeś kontrakt w Skandynawii. Zależy Ci na tym rynku. Przed wysłaniem towaru zastanawiasz się ile czasu zajmie realizacja zamówienia włącznie z transportem. Klient ze Szwecji pospiesza Cię. Szukasz firmy, która dostarczy Twój produkt w ciągu 2 dni. Chcesz mieć informację gdzie w danej chwili znajduje się Twój ładunek.

scandinavian express

Bezpieczeństwo w ekstremalnych sytuacjach

Kiedy Twój towar jest już w drodze zaczynasz martwić się o to czy na pewno dotrze na czas. Jednocześnie po chwili uświadamiasz sobie, że Scandinavian Express nie tylko podstawi zastępczy zestaw w razie potrzeby, ale też posiada dyżurujących kierowców zastępczych w nagłych sytuacjach. To sprawia, że 98,17% ładunków dociera na czas… nawet zimą na dalekiej północy. Zdajesz sobie sprawę, że w najgorszym wypadku i tak Scandinavian Express zadbał o ubezpieczenie nawet najmniej prawdopodobnych zdarzeń losowych, np. awaria wspólna.

scandinavian express
scandinavian express

Terminowa dostawa bez uszkodzeń

scandinavian express

Ostatecznie produkt dotarł do Twojego klienta nie tylko bez uszkodzeń, tak jak 99,94% ładunków w Scandinavian Express, ale przede wszystkim przyjechał na czas. Jednocześnie tym co podbudowało Twoją pozycję w oczach klienta to poziom obsługi, który sprawił, że poczuł się on oczarowany. Tym co klienci cenią najbardziej we współpracy ze Scandinavian Express jest przekonanie, że są oni rzeczywiście ważnym partnerem w budowaniu pozycji rynkowej w Skandynawii, nie tylko w sferze logistyki.

scandinavian express

Przyczynimy się do zwiększenia grona
Twoich klientów w Skandynawii

Realizacje kontraktów na takim poziomie pozwalają firmom na rozwój na rynkach skandynawskich. Zwłaszcza jeśli posiadają one Partnera, który chętnie dzieli się wiedzą dotyczącą maksymalizacji efektów biznesowych.

Jak możemy Ci pomóc?